آکادمی کروکت ایران

آکادمی کروکت ایران

اندیشه و طرح تاسیس آکادمی کروکت ایران در سال ۱۳۹۸ پی‌ریزی شد و با توجه به شرایط فعلی کشور ، در اسفند‌ماه سال ۱۳۹۸  با دستور ریاست انجمن تصویب‌ و آکادمی کروکت ایران در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ با حضور اعضا هیات رییسه انجمن کروکت ایران به طور رسمی افتتاح شد.
‌‎ برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی کوتاه‌مدت و بلند‌مدت، بکارگیری و دعوت از مربیان داخلی و خارجی، ارتقا سطح دانش فنی و عملی مربیان، داوران و تیم‌های ملی کروکت ایران و انتشار کتب و نشریات مرتبط با ورزش کروکت ، بخشی از وظایف این آکادمی بشمار می‌آید.

‌‎معرفی :

به منظور تحقق بخش اصلی ماموریت انجمن کروکت ایران در راستای توسعه و تقویت این ورزش در کشور، «آکادمی کروکت ایران»، کلیه برنامه های آموزشی و تحقیقاتی مربوط به ورزش کروکت را بعهده دارد.
اهداف و وظایف:
– برنامه ریزی، سازماندهی، اجرا، کنترل و ارزیابی کلیه برنامه‌های آموزشی مربوط به انجمن کروکت

-اجرای برنامه‌ها و آموزش‌های مختلف در سطح جامعه با هدف معرفی، ترویج و توسعه اهداف انجمن کروکت .

-به کارگیری و دعوت از بهترین مربیان داخلی و خارجی ، کارشناسان و متخصصان علوم ورزشی کشور به منظور تدریس و هدایت برنامه‌های آموزشی انجمن.

-مشارکت با مراکز علمی و دانشگاه‌های معتبر علوم ورزشی کشور در برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی. -برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت و بلند‌مدت، سمینارها، کنگره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مرتبط با اهداف انجمن در سطح داخلی و خارجی .

– مشارکت و همکاری با فدراسیون جهانی کروکت و انتقال دستاوردهای حضور در نشست‌های بین‌المللی این سازمان در سطح انجمن و کشور.

– انتشار کتب و نشریات، علمی، فنی، آموزشی، مرتبط با ورزش کروکت، قهرمانان ملی، مربیان ورزشی
و افراد اثرگذار در ورزش کروکت.

www.icaacademy.ir

© ۱۴۰۳   . تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انجمن کروکت میباشدواستفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید: آرسام لند.
EnglishIran