معماری
خانه / اخبار / افتتاح نخستين كميته استانى كروكت کشور در شهر مقدس مشهد

افتتاح نخستين كميته استانى كروكت کشور در شهر مقدس مشهد

photo_2017-05-13_20-02-16 (2)
افتتاح نخستين كميته استانى كروكت کشور در شهر مقدس
مشهد، مصادف با ميلاد باسعادت منجى عالم بشريت
به گزارش روابط عمومى انجمن كروكت : با حضور جناب آقاى صبوريان مدير كل ورزش و جوانان استان خراسان رضوى و جناب آقاى دكتر سعيدى رياست فدراسيون گلف و جناب آقاى مهندس ولى خانى رياست انجمن كروكت ، روز پنج شنبه مورخ ١٣٩٥/٠٢/٢١ مصادف با ميلاد باسعادت منجى عالم بشريت، براى اولين بار در كشور، نخستين كميته استانى كروكت در شهر مشهد مقدس افتتاح گرديد.
كوروش صبوريان در افتتاحيه اين كميته اظهار كرد: با توجه به مفرح و جذاب بودن اين رشته ورزشى خانواده ها از آن استقبال خواهند كرد.
وى افزود : اگر بتوانيم خانواده ها را در عرصه ورزش گردهم آوريم آنگاه شاهد يك اتفاق خوب در حوزه ورزش هستيم، در اين راستا بايد گفت رشته ورزشى كروكت پتانسيل اين را دارد كه خانواده ها را در كنار يكديگر جمع كند و ساعات مفرحى را رقم بزند.
مدير كل ورزش و جوانان خراسان رضوى عنوان كرد:
لذا تمام تلاش ما در اداره كل اين است تا در عرصه ورزش، شرايط حضور خانواده ها را در كنار يكديگر فراهم آوريم.

كيكاووس سعيدى رياست فدراسيون گلف در ادامه اين مراسم با اشاره به اينكه كروكت يك رشته ورزشى جديد است ،اظهار كرد : ورزش در دنيا امروز سلايق و مخاطبين خاص خود را دارد لذا اين رشته جديد هم مى تواند مخاطبين زيادى را به خود جذب كند.
وى افزود : تجهيزات اين رشته ورزشى بر اساس توصيه مقام معظم رهبرى مبنى بر اهميت اقتصاد مقاومتى در داخل كشور توليد مى شود.
رييس فدراسيون گلف با اشاره به اينكه فدراسيون گلف كشور رشته هاى متنوعى را شامل مى شود كه در غالب انجمن فعاليت مى كنند، خاطر نشان كرد امروز خيلى از گفتمان ها در ميادين ورزشى صورت مى پذيرد.
وى افزود : امسال از طرف فدراسيون گلف به انجمن هاى زير مجموعه ، بودجه ايى اختصاص داده مى شود تا رشد و توسعه رشته هاى ورزشى با سرعت بيشترى انجام پذيرد.
عباس ولى خانى رييس انجمن كروكت در ادامه اين مراسم با اشاره به اينكه پس از افتتاحيه انجمن در فروردين ماه سال جارى در برج ميلاد تصميم گرفتيم نخستين كميته استانى كشور در استان خراسان رضوى و شهر مقدس مشهد افتتاح گردد تا با توجهات ويژه حضرت على بن موسى الرضا (ع) ، بتوانيم رشته ورزشى كروكت را در مسير رشد و توسعه خود با موفقيت كامل هدايت كنيم.
وى افزود : وقتى رشته ورزشى جديدى وارد كشور مى شود راحت ترين راه براى تامين تجهيزات واردات اين لوازم از كشور هاى ديگر است ، ولى مطابق با فرمايشات مقام معظم رهبرى پيرامون موضوع (اقتصاد مقاومتى، توليد و اشتغال) توانستيم با تلاش و كوشش جوانان و متخصصان ايرانى موفق به توليد تمامى تجهيزات مورد نياز اين رشته ورزشى مطابق با استاندارد هاى بين المللى در كشور گرديم.
در ادامه اين مراسم وسايل و تجهيزات اين رشته ورزشى در زمين چمن اداره كل ورزش و جوانان در محضر حاضرين به نمايش گذاشته شد و مسؤلين با مالت و توپ كروكت چندين ضربه نمادين زدند.

photo_2017-05-11_13-04-25                 photo_2017-05-13_20-02-12

 

photo_2017-05-13_20-02-06 (2)                        photo_2017-05-13_20-02-00

درباره ی mdctcro95

همچنین ببینید

photo_2017-05-07_14-46-09

جناب آقاى احمد پورحجتى سرپرست كميته كروكت استان گيلان شد.

  به گزارش روابط عمومى انجمن كروكت: جناب آقاى احمد پورحجتى سرپرست كميته كروكت استان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *